Мороз знайшов привід "наїхати" на ЦВК

Неділя, 9 вересня 2007, 15:26

Лідер Соцпартії Олександр Мороз заявляє, що Центральна виборча комісія працює під тиском і не виконує своїх конституційних функцій.

На прес-конференції в неділю в Полтаві він відзначив, що свідченням цього може стати відсутність відповіді на його звернення до ЦВК щодо реєстрації народними депутатами наступних за черговістю кандидатів у депутати в списках БЮТ і "Нашої України".

Мороз також повідомив, що соціалісти поки ще не вивчали детально питання про підтримку ініціативи Партії регіонів, що стосується проведення референдуму щодо статусу російської мови й НАТО.

"Ми не розглядали це питання детально, оскільки відповідно до закону про референдум він не може бути проведений під час виборів", - сказав він.

Лідер Соцпартії припустив, що ті питання, які виносяться Партією регіонів на розгляд суспільства, "використовуються як противага" відповідним ініціативам секретаріату президента щодо змін до Конституції.

Мороз відзначив, що питання про позаблоковий статус України, ініційоване Партією регіонів, є також програмним положенням соціалістів.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua