СПУ хвалиться, що обійшла Регіони на вотчині Бойка

Понеділок, 1 жовтня 2007, 14:50

Соціалістична партія повідомляє, що за даними територіального виборчого округу № 48 (м. Маріуполь) вона лідирує в Донецькій області.

Про це інформує прес-служба СПУ з посиланням на повідомлення "Острова", який посилається на дані офіційного сайту Центрвиборчкому.

"На даний час у Маріуполі оброблено 29,92% бюлетенів і згідно з даними ЦВК, тут 51,18% голосів набрала СПУ", - сказано в повідомленні.

Експерти прогнозували подібний результат у Маріуполі, пов'язуючи це з тим, що голова правління Маріупольського металургійного комбінату Володимир Бойко є членом СПУ, №3 виборчого списку.

Як відомо, напередодні дострокових парламентських виборів Бойко заявляв, що забезпечить перемогу СПУ у цьому місті.

У регіоні оброблено вже 31,82% бюлетенів. У цілому по Донецькій області більше всіх голосів набрала Партія регіонів - 70,89%, сказано в повідомленні.

* * *

Керівник донецького штабу виборчого блоку НУ-НС Зіновій Шкутяк обурений "дуже багатьма" порушеннями, зареєстрованими спостерігачами блоку на виборах у Донецькій області.

Про це він заявив на прес-конференції після завершення виборів в області, повідомляє "Остров".

"Виходячи з тих даних, що ми маємо в Донецькій області, то, на великий жаль, дуже багато порушень. Починаючи зі списків виборців, у яких виявлено 140 тисяч абсолютних двійників", - сказав Шкутяк.

Він також згадав, що "близько 100 вулиць у Маріуполі були одночасно включені в кілька дільниць".

"На таких вулицях можуть жити до 10-15 тисяч осіб. Ви уявляєте?", - сказав Шкутяк і додав, що "звичайно, ми подамо в суд на тих, хто складав такі списки".

Шкутяк висловив задоволення щодо свого штабу. "Зараз ще рано давати остаточні оцінки, але в принципі, я вдоволений роботою штабу", - зазначив він.

На закінчення він висловив впевненість в остаточній перемозі демократичних сил, а також у тому, що результати виборів не стануть причиною нового Майдану. "Причини для Майдану немає", - упевнений представник НУ-НС.powered by lun.ua