Кабмін дав офіційний старт "ощадоманії"

4 перегляди
Середа, 9 січня 2008, 17:03

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про порядок перерахування коштів держбюджету на рахунок "Ощадбанку" для здійснення компенсаційних виплат вкладникам Ощадного банку СРСР.

Як повідомив журналістам міністр фінансів Віктор Пинзеник, у 2008 році 5 млрд. 760 млн. грн. піде на компенсацію "Ощадбанку", 240 млн. грн. - на повернення коштів спадкоємцям померлих вкладників "зокрема - 10 млн. через страхування і 230 млн. через "Ощадбанк".

Він уточнив, що перед реєстрацією вкладники заповнюватимуть анкету, в якій визначать, що або гроші мають бути перераховані на поточний рахунок, або на депозит.

"Після цього люди включаються в реєстр, ми перераховуємо кошти й вони зараховуються на рахунки громадян", - зазначив Пинзеник, повідомляє УНІАН.

Він повідомив, що з поточного рахунку кошти можна буде зняти в будь-який час, а по депозитних "Ощадбанк" запропонував відсотки по валютних вкладах - 9,5%, по вкладах у гривні - 13,5%.

"Йтиме щомісячне нарахування відсотків із можливістю щомісячно їх знімати", - зазначив Пинзеник.

Передбачається, що вкладники Ощадного банку СРСР зможуть одержувати свої вклади в розмірі до 1 тис. грн. із 11 січня.

За інформацією Пинзеника, вклади можна буде одержувати через 3 дні після дати внесення в "Реєстр вкладників заощаджень громадян”.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua