Роднянський і Фуксман продають залишки "1+1"

Вівторок, 5 лютого 2008, 17:06

Компанія Central European Media Enterprises Ltd. викуповує 30% акцій каналу "1+1" у його міноритарних українських власників – Олександра Роднянського та Бориса Фуксмана.

Про це повідомляє "Телекритика" із посиланням на прес-реліз компанії.

CME уже є власником 60% "1+1". По завершенні операції СМЕ володітиме 90% акцій та матиме право придбати 10%, що залишаються.

Операцію із придбання акцій планують завершити до кінця другого кварталу 2008 року, після отримання необхідних дозволів.

"30-відсотковий пакет, придбаний СМЕ, включатиме опціон Ігоря Коломойського", - йдеться у прес-релізі СМЕ.

"Повна сума, що буде виплачена СМЕ за 30-відсотковий актив, становитиме $219,6 млн. Борис Фуксман та Олександр Роднянський мають отримати $79,6 млн. Ігор Коломойський отримає компенсацію грошима або акціями СМЕ", - додає компанія.

Після завершення операції Фуксман та Олександр Роднянський матимуть право продати 10% акцій компанії СМЕ.

У перший рік вартість активу становитиме $95,4 млн., в другий - $102.3 млн., а по завершенні цього періоду - за результатами незалежної оцінки при мінімальній вартості у $109,1.

Голова правління СME Майкл Ґерін в офіційному коментарі висловив упевненість, що Україна в найближчі роки стане найбільшим ринком для СМЕ у сенсі доходів.

Як відомо, співвласник "Приватбанку" Ігор Коломойський наприкінці серпня 2007 року придбав 3% акцій компанії CME, що контролює канал "1+1".