З-під стін Ющенка забрали голодуючу з нападом

П'ятниця, 8 лютого 2008, 10:12

Одна з учасників масового голодування потерпілих від афери "Еліта-центр" під секретаріатом президента була госпіталізована у важкому стані до Обласної клінічної лікарні.

Про це йдеться у повідомленні громадської організації "Центр правозахисту".

У п'ятницю о шостій ранку жінці, що голодує вже п'ятий день, стало погано. Лікарі бригади швидкої допомоги, що прибули на місце акції протесту, діагностували у неї серцевий напад.

У той же час, вранці у розмові з лідером однойменної фракції в Київраді Віталієм Кличком, який, прямуючи до секретаріату на нараду з Євро-2012, підійшов до голодувальників, активісти повідомили, що погано стало вже трьом людям.

Вони попросили Кличка проконтролювати ситуацію, а також повідомили, що в районі 13.30-14.00 у секретаріаті відбудеться зустріч активу протестувальників із президентом Віктором Ющенком.

Крім того, 8 лютого під головуванням президента має відбутися засідання комісії, що розробить механізм вирішення проблеми ошуканих інвесторів "Еліта-центр".

У роботі комісії візьмуть участь уповноважені посадові особи від Кабінету міністрів, Київської міської адміністрації і представники потерпілих.

Як відомо, з 4 лютого 2008 року 10 осіб, що постраждали від "Еліта-центру" проводять безстрокове голодування під стінами секретаріату президента.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування