Яценюк запустить Раду тільки після "братання" лідерів

Вівторок, 4 березня 2008, 10:11

Відкриття засідання Верховної Ради буде оголошено після проведення погоджувальної ради, на яку лідерів фракцій запросив голова ВР Арсеній Яценюк.

Про це заявив спікер парламенту у залі засідань Верховної Ради, де зібралися народні депутати.

"Ми прийняли попереднє з вами рішення про те, що український парламент буде працювати виключно системно, в межах Конституції України, регламенту та календарного плану, що затверджений парламентом 427 голосами", - зазначив Яценюк.

"З огляду на це ми зараз проводимо засідання керівників фракцій для отримання позитивного результату щодо підписання тих домовленостей, що були підготовлені і оприлюднені минулої п'ятниці", - додав він.

Спікер уточнив, що "мова йде про підписання і внесення спільної постанови щодо необхідності проведення референдуму по НАТО, так як це політичні зобов'язання, які на себе брали усі політичні партії, які присутні у залі - тобто знімаємо перший рівень напруги".

"Друге - підписання узгодженого протоколу взаємопорозуміння з відповідним порядком денним і пріоритетними питаннями розгляду. Третє – розклад засідань і пріоритетні питання, які парламент має розглянути", - продовжив голова ВР.

"Усі документи готові і зараз ми на засіданні керівників фракцій повинні це питання розглянути і поставити крапку. Ще раз підтверджую позицію всіх керівників фракцій про необхідність підписання документів і виключно системної роботи", - наголосив Яценюк.

"Якщо ми зараз зайдемо на 30 хвилин і почнемо пленарне засідання, а потім знову заблокують зал, то таким чином парламент працювати не буде. Парламент буде працювати тільки відповідно до календарного плану", - заявив спікер.

"Тому відкриття пленарного засідання буде здійснено після підписання документів, термінового проведення погоджувальної ради з керівниками комітетів, затвердження розкладу і сподіваюся, що після цього ми офіційно відкриємо засідання", - додав він.
powered by lun.ua