У Семенюк готуються підзаробити кілька мільярдів

Середа, 9 квітня 2008, 11:27

У разі успішного продажу "Одеського припортового заводу" держава планує отримати близько 5 мільярдів гривень.

Про це журналістам повідомив заступник голова Фонду держмайна Дмитро Парфененко.

"До Фонду держмайна офіційно звернулися 15 структур, які хочуть ознайомитися з "Одеським припортовим заводом", п'ять із них - це потужні банківські установи", - сказав Парфененко.

Зокрема, за його словами, заявки на ознайомлення подали "Дніпроазот", "Рівнеазот", черкаський "Азот", російські структури "Єврохім" та "Сибур", норвезька компанія "Яра-інтернешнл", яка, на думку Парфененка, буде фаворитом конкурсу.

За словами чиновника, "продаж "Одеського припортового заводу" відбуватиметься за аналогією з "Криворіжсталлю" – конкурсу з елементами аукціону".

Парфененко повідомив, що безпосередньо продаж "Одеського припортового заводу" заплановано на 6 травня.

Чиновник нагадав, що в період з 14 до 29 травня мають відбутися аукціонні торги на біржі з продажу міноритарних пакетів 6 обленерго. За оцінками Фонду держмайна, їх продаж має принести 2-3 мільярди гривень.

Крім того Парфененко повідомив, що Фонд держмайна пропонує встановити стартову ціну продажу контрольного пакету "Укртелекому" в розмірі 12 мільярдів гривень.

На засіданні уряду в середу планується затвердити умови конкурсу з продажу контрольного пакету акцій "Укртелекому".powered by lun.ua