Луценко: зараз все залежить від БЮТ

Середа, 9 квітня 2008, 13:51

Блок "Наша Україна – Народна самооборона" наполягає на необхідності консультацій щодо єдиного кандидата на посаду мера Києва від демократичних сил після визначення кандидатури від БЮТ.

Про це заявив міністр внутрішніх справ, лідер руху "Народна самооборона" Юрій Луценко, повідомляє УНІАН.

"Очевидно, відразу після визначення кандидата від БЮТ пройдуть консультації. Принаймні, я робитиму все, щоб вони відбулися", - сказав Луценко.

При цьому він повідомив, що провів окремі зустрічі з претендентом на посаду мера Києва Віталієм Кличком, прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і першим віце-прем'єром Олександром Турчиновим.

"Але вони між собою поки офіційно не спілкувалися. На мій погляд, зараз все залежатиме від БЮТ, який узяв технічний тайм-аут для визначення свого кандидата", - додав міністр.

Як відомо, 7 квітня один з лідерів БЮТ, перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявив, що БЮТ має намір провести консультації зі своїми партнерами по парламентській коаліції про висунення єдиного кандидата в мери Києва до проведення конференції міської організації БЮТ, яка запланована на 10 квітня.powered by lun.ua