СБУ готова оприлюднювати усі "дзвіночки" про корупцію

Четвер, 3 липня 2008, 13:27

Служба безпеки України готова створити реєстр повідомлень про корупцію, які надійшли до неї, для посилення громадського контролю за їх розслідуванням.

Про це "Українським новинам" повідомила прес-служба СБУ з посиланням на слова заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця.

"Ми готові ввести спеціальний реєстр повідомлень про корупцію для того, щоб бути прозорими у своїй діяльності та привселюдно звітувати перед громадськістю про результати проведених перевірок", - сказав Дурдинець.

Заступник голови СБУ виступає за залучення до боротьби з корупцією громадських організацій.

"Саме громадські організації можуть стати надійним партнером Служби безпеки України в одержанні первинної інформації про факти хабарництва і корупції серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави", - зазначив Дурдинець.

Він додав, що СБУ планує інформувати громадські організації про передані до судових органів матеріали про корупцію для публічного контролю за притягненням корупціонерів до відповідальності.

Як відомо, раніше виконуючий обов'язки голови СБУ Валентин Наливайченко виступив за розширення функцій неурядових українських і міжнародних організацій для впливу на ситуацію з боротьби з корупцією у державі.powered by lun.ua