Від гніву Тимошенко міністра врятував день народження

2 перегляди
Вівторок, 5 серпня 2008, 13:42

Прем`єр Юлія Тимошенко вважає, що проблеми в аграрному секторі є штучними, і критикує міністра аграрної політики Юрія Мельника за недостатню роботу.

Про це Тимошенко заявила у вівторок під час розширеної наради в уряді з питань розвитку агропромислового комплексу країни, повідомляє УНІАН.

"Я дивуюся, як при міністрі, заступниках міністра, сільськогосподарських управліннях накопичилася така кількість проблем. Це свідчить про те, що ми не надаємо уваги, передусім я маю на увазі Міністерство аграрної політики, безпосередньому контакту (із сільгоспвиробниками)", - сказала Тимошенко.

"Ви повинні ці проблеми виносити на урядовий рівень, ставити завдання і приймати рішення", - звернулася вона до міністра.

Водночас прем`єр висловила достатньо стриману критику на адресу Мельника.

"Сьогодні в міністра аграрної політики день народження, тому більше на цю тему я говорити не буду, я стримую критику, але я вважаю, що проблеми, які накопичені, в більшості своїй накопичені штучно", - пояснила вона.

На думку Тимошенко, Міністерство аграрної політики має здійснювати щоденні безпосередні контакти із сільгоспвиробниками, а всі проблеми вирішувати в робочому порядку і на рівні міністерства, і на рівні уряду.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua