Тимошенко нагадала Януковичу, що все одно буде у кріслі

Вівторок, 3 лютого 2009, 11:29

Прем’єр Юлія Тимошенко звинувачує Партію регіонів у намаганнях дестабілізувати країну та заявляє про готовність звітувати про дії уряду в середу.

Про це вона заявила на брифінгу у вівторок.

"Ми запропонували Партії регіонів послухати в середу вранці (звіт уряду), якщо вони сьогодні не готові. Можливо, у них доповідь, яка буде критикувати уряд, не написана, можливо, запитання до уряду депутатам не роздали, не знаю, чому вони не готові", - сказала вона.

"Ми запропонували заслухати в середу, але вони також з цим не погоджуються", - додала вона.

"На привеликий жаль, сьогодні Партія регіонів живе за принципом: чим гірше – тим краще. І дестабілізує ситуацію будь-якими методами", - наголосила Тимошенко.

Прем’єр також нагадала, що навіть після голосування за відставку Кабінету міністрів, уряд працюватиме у якості виконуючих обов’язки до того часу, поки не буде створена нова коаліція.

Вона також зазначила, що ще в понеділок лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляв, що у вівторок "буде слухатись відставка уряду".

"Те, що Партія регіонів заблокувала трибуну проти відставки уряду, щоб не слухати це питання, говорить про хаос в цій політичній силі, про відсутність логіки", - зазначила вона.powered by lun.ua
Усі новини...