Оніщук обіцяє не дозволити Черновецькому робити хаос в Києві

Четвер, 5 лютого 2009, 12:56

Акти, видані Київською міською державною адміністрацією, які не відповідають закону, не будуть зареєстровані міністерством Юстиції.

Про це сказав міністр юстиції Микола Оніщук, відповідаючи на питання віце-спікера Миколи Томенка, зокрема про нові податки, запропоновані мером Леонідом Черновецьким.

Так Томенко нагадав про ініціативу КМДА ввести платний в'їзд в Київ, платний в'їзд на цвинтар, платну медицину та платні обіди з Черновецьким.

Також він повідомив, що прокуратура міста зробила 56 протестів, абсолютна більшість яких "навіть не розглядалася". "18 приписів – жодної реакції міста. Може хто зупинить цей хаос в Києві?" – обурився Томенко.

У відповідь на це Оніщук сказав, що "акти місцевих державних адміністрацій нормативного характеру, відповідно до закону, підлягають обов’язковій реєстрації органами міністерства Юстиції, в даному випадку головним управлінням юстиції в місті Києві.

"Вказані акти не набувають чинності до того часу, поки вони не є зареєстрованими Мінюстом і не внесені до відповідного державного реєстру", - зазначив Оніщук.

"Всі акти КМДА, які будуть порушувати законні права і інтереси київської громади і будуть вступати в протиріччя з актами вищої юридичної сили, реєстрації в Мінюсті не пройдуть". – наголосив міністр юстиції.powered by lun.ua