ЯНУКОВИЧ ХОЧЕ ВИБОРИ ДО 25 ЖОВТНЯ

П'ятниця, 3 квітня 2009, 22:10

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович підтримує ініціативу президента і вважає доцільним проведення дострокових парламентських і президентських виборів до 25 жовтня.

Так він прокоментував заяву президента, що він готовий піти на дострокові вибори разом з парламентом, в ефірі каналу Інтер.

"В цьому є необхідність. Одночасові президентські і парламентські вибори дозволять зекономити кошти. І президента, і парламент, вибиратимуть з відомих політичних сил і виборів. Сьогодні далі ігнорувати точку зору людей неможливо", - заявив Янукович.

"Тягнути до 25 жовтня не потрібно. Ми будемо не сильнішими і а слабкішими. Якщо президент дав згоду, то не має значення, чи буде це 25 жовтня, чи 25 серпня чи липня", - зазначив він.

За його словами, якщо ті, хто тримаються за крісла, зараз не приймуть пропозицію президента, то "їх з цими кріслами винесе український народ".

"Ми цю пропозицію сприймаємо, треба терміново проводити консультації і визначатися з датою виборів. Президент, щоб про нього не казали, він зробив мужній крок", - заявив Янукович.

Янукович також сказав, що його політична сила готова підтримати зміни в виборче законодавство, ініційовані президентом.powered by lun.ua