Гриценко: "У розвідку за лінію фронту з Яценюком я би не пішов"

Вівторок, 7 квітня 2009, 12:36

Депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко вважає, що ідея одночасного проведення президентських і парламентських виборів є складною для реалізації.

Таку думку він висловив, відповідаючи на запитання читачів "Української правди" у розділі "Конференції".

На думку Гриценка, ідею дострокових парламентських і президентських виборів "складно реалізувати технологічно через недовіру ключових гравців і тривалу історію "кидків" навіть після письмових домовленостей".

Водночас він зазначив, що в разі оголошення відповідних виборів, він та його політична сила будуть у них брати участь.

"На нові вибори підемо новою командою, я вже про це сказав. Виборів не боюсь, навіть цікаво - подивитися, скільки людей все ще чекають на "рибу", а скільки – на "вудку". Проти дострокових виборів виступаю не "жорстко", а логічно, розуміючи, чим це обернеться для економіки країни. Жорстким ви мене ще не бачили", - пише Гриценко.

Депутат також ствердно відповів на питання, чи вважає він себе "сильною рукою", яка "потрібна Україні".

На питання, чи розглядає він можливість об'єднання своєї політичної сили з "Фронтом змін" Арсенія Яценюка, Гриценко відповів, що відповідних переговорів вони не вели.

"Як людина військова скажу так - у розвідку за лінію фронту з Яценюком я б не пішов. Але є багато важливих для країни питань, які ми разом з ним вирішували, цілком успішно, і далі будемо вирішувати", - додав він.

На питання, чи не відчуває він "морального дискомфорту" від того, що пройшов у Верховну Раду під прапором президента, а тепер підтримує його опонентів, Гриценко відповів:

"Не відчуваю. У список не набивався, навпаки - президент попросив піти на вибори і "підставити плече". Підставив. За роботу в Раді мені не соромно і як голові комітету, і як депутату, що вносить проекти законів, які змушують владу діяти".

Він також ствердно відповів на питання, чи розглядав він можливість балотуватися на посаду мера Києва.

"Розглядав. Звернення були. Зважував. Думаю, як менеджер міг би принести користь місту. Але мене цікавить Україна як суб'єкт світової політики, економіки, безпеки. У вирішенні цих питань я міг би бути корисним своїй країні", - сказав Гриценко.

У розділі "Конференції" на запитання читачів УП також відповідають міністр оборони Юрій Єхануров, міністр молоді та спорту Юрій Павленко, міністр освіти і науки Іван Вакарчук.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!