Тимошенко вилікувалася задля італійського посла

Середа, 8 квітня 2009, 17:17

Уряд України профінансує оздоровлення в "Артеку" італійських дітей з постраждалих від землетрусу родин.

Про це заявила прем’єр Юлія Тимошенко під час зустрічі з послом Італії в Україні П’єтро Джованні Доннічі, повідомляє прес-служба уряду.

За її словами, України пропонує всебічну допомогу уряду Італії у подоланні наслідків землетрусу.

Тимошенко відзначила, що незважаючи на те, що уряд Італії відмовився від міжнародної допомоги, Україна готова в разі необхідності надати свою допомогу, зокрема від Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

Прем’єр передала лист своєму італійському колезі Сільвіо Берлусконі з пропозицією безкоштовно, за рахунок уряду України оздоровити в міжнародному дитячому центрі "Артек" дітей з італійських сімей, які постраждали від землетрусу, зокрема, тих, які втратили внаслідок трагедії батьків.

За її словами, Україна на початку травня готова прийняти 100-200, або стільки, скільки треба італійських дітей, які стали жертвами трагедії.

В свою чергу посол Італії в Україні подякував Юлії Тимошенко за співчуття та за жест доброї волі. П’єтро Джованні Доннічі зазначив, що передасть всі пропозиції прем’єру Італії Берлусконі та додав, що в разі необхідності, Італія скористається допомогою Уряду України.

У вівторок з'явилась інформація, що прем'єр захворіла.powered by lun.ua