У партії Ющенка думають, що блок "НУ-НС" – помилка

Четвер, 7 травня 2009, 20:48

Народний Союз "Наша Україна" планує найближчим часом обрати голову Ради партії.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу НСНУ.

За повідомленням прес-служби у четвер виконувач обов’язків голови центрвиконкому "Нашої України" Роман Безсмертний та його заступник Віра Ульянченко провели нараду з Головами та представниками регіональних осередків партії НСНУ щодо підготовки до засідання Ради партії.

Представники регіональних організацій запропонували в першу чергу розглянути на політраді три нагальні питання – обрання голови Ради партії, затвердження голови виконкому "Нашої України" і складу статутної комісії.

Члени НСНУ поставили питання про необхідність обрання партійного керівництва на найближчому засіданні політичної ради, оскільки в нинішніх умовах організаційно партія не може ефективно працювати.

Безсмертний подякував всім регіональним організаціям, які подали свої пропозиції до робочої групи з підготовки змін до статуту і зауважив, що на Раді партії планується затвердити склад і голову комісії, яка працюватиме над внесенням змін до статуту НСНУ.

Під час засідання порушувалося питання партійної єдності в "Нашій Україні". Члени НСНУ зазначили, що якщо в центрі існує різниця в позиціях, то на місцях цього немає – активісти чекають на відновлення роботи і готові до дій.

Більшість представників регіональних осередків також висловили думку про те, що участь партії у виборах у форматі блоку була помилковою і що сьогодні як ніколи гостро стоїть питання розбудови "Нашої України".

Остаточний порядок денний політради "Нашої України" планується затвердити на засіданні президії партії, яке відбудеться наступного тижня.powered by lun.ua