Тимошенко каже, що Янукович її кинув

Вівторок, 9 червня 2009, 18:39

Прем’єр Юлія Тимошенко вважає, що Віктор Янукович вийшов з переговорного процесу по створенню коаліцію через невпевненість щодо своєї перемоги на виборах президента.

Про це вона заявила на прес-конференції у вівторок.

За її словами, переговорний процес, який БЮТ "проводив з усіма фракціями, показав фундаментальні розбіжності в баченні змін до конституції".

"Вихід з переговорного процесу, покладаючи всю відповідальність – незаслужено і фальшиво на партнерів – говорить, що честі в політиці немає. Якщо хтось думає, що Янукович виправився і думає про країну... але, на жаль, збереглися кидки", - обурилася прем’єр.

"Думають, що кинули БЮТ, кинули Тимошенко – така загальна позиція. Я хочу сказати, о кинули країну брудною кампанією, яка на фоні нормального переговорного процесу була влаштована", - заявила вона.

"Я думаю, що вийшов (Янукович), бо страшно брати відповідальність на себе перед відкритими президентськими виборами. От і всі пояснення. Плюс бажання обмежити доступ на відкриту виборчу кампанію. Бо гарантованої перемоги на виборах ця конституція не давала і позиція наша була такою", - заявила Тимошенко.

"Це страх, викликаний в політиків, які очолюють політичні сили, через необхідність брати на себе відповідальність за кризу, за її подолання, за непопулярні рішення. Ці політики зайняли позицію: "неважливо, що буде з країною – я борюся за свої рейтинги". І все скинули на мої плечі. Нічого, я витримаю. І хто б що не волав – криза буде подолана", - додала вона.

Крім того, Тимошенко звинуватила президента в тому, що він своєю "істерією" зруйнував переговори.

"Ми довели б довели цей процес до логічного завершення, якби не істерія президента", - сказала вона.

Тимошенко запевнила, що "зміни до Конституції з чітким розмежуванням повноважень будуть втілені в життя, шкода, що не зараз".

Вона також пообіцяла величезну кількість зустрічей з пресою, щоб пояснити кожен крок, кожну свою дію.powered by lun.ua