Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Ющенка знову побачили "змову" Тимошенко і Януковича і обіцяють вето

Понеділок, 6 липня 2009, 17:51

Президент Віктор Ющенко ветує нову редакцію закону про вибори президента, якщо до другого читання депутати не змінять процедуру формування виборчих комісій.

Про це в інтерв'ю журналістам заявив представник президента у Верховній Раді Ігор Попов, повідомляє Ліга.net.

Попов зазначив, що в нинішньому варіанті проект змін до закону про вибори президента виглядає як змова двох найбільших політичних сил "з тим, щоб, перш за все, фактично одноосібно сформувати виборчі комісії і не дати шансів будь-яким іншим політичним силам вийти хоча б у другий тур".

"А у другому турі провести переговори, забезпечити один одному посади в майбутній владі з тим, щоб той, хто виграє вибори, став президентом, а іншому буде гарантована посада прем'єр-міністра. Механізмів для оскарження подібних рішень також практично немає", - сказав він .

На зауваження журналістів про те, що БЮТ і Партія регіонів можуть подолати вето президента, Попов сказав, що погоджувальна рада у понеділок "показала, як багато проблем буде з відкриттям пленарних засідань на цьому тижні".

При цьому чиновник не виключив і проблеми з закриттям сесії і проведенням позачергових засідань або сесій в період планових літніх канікул.

"Саме тому зараз багато неузгоджень між політичними силами, і ці домовленості дуже хиткі між Партією регіонів і БЮТ. І, можливо, зауваження президента зруйнують ці домовленості саме в цій частині", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання, які корективи мають бути внесені у документ, щоб президент не ветував закон, Попов зазначив: найбільші зауваження на сьогоднішній день - до принципу формування виборчих комісій з представників кандидатів у президенти, а також парламентських політичних партій.

Раніше Верховна Рада прийняла за основу законопроект, який передбачає скорочення виборчої кампанії до 90 днів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування