Депутати шукають, як пригода з Луценком просочилася в ЗМІ

1 перегляд
Вівторок, 7 липня 2009, 19:52

Тимчасова слідча комісія щодо інциденту за участі міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у Франкфурті оприлюднить свої висновки не раніше вересня поточного року.

Про це повідомив журналістам у вівторок голова тимчасової слідчої комісії ВР, член фракції БЮТ Роман Забзалюк.

"Висновки комісії будуть, скоріше за все, не раніше кінця вересня", - сказав він.

За словами депутата, перед цим члени комісії мають наміри поспілкуватися з представниками СБУ, Зовнішньої розвідки та МЗС на предмет "серйозного витоку інформації під грифом "для службового користування", зокрема, з такого відомства як Міністерство закордонних справ".

Разом з тим "Українській правді" відомо про запит, надісланий від імені Забзалюка на адресу СБУ з проханнях перевірити витоки інформації щодо листа посла України в Німеччині Наталії Зарудної, текст якого свого часу оприлюднила редакція.

Станом на вівторок, СБУ вже надіслала відповідь на запит, в якому, зокрема, сказано, що "за результатами проведеного розслідування, фактів щодо витоку інформації з МЗС до редакції інтернет-видання "Українська правда" не виявлено".

Крім того, за словами Забзалюка, ТСК хоче зустрітися з редактором та журналістами газети "Більд" для того, щоб з’ясувати, яким чином вони отримали інформацію щодо інциденту з українським міністром.

"Поки є загадкою і навіть посол не може нам відповісти, хто надав в "Більд" інформацію, яка була в результаті спростована самою ж газетою", - сказав Забзалюк.

Як відомо, газета "Більд" не спростовувала свою інформацію, але надала право сину міністра Олександру Луценку опублікувати на своїх сторінках спростування про те, що в його крові було виявлено алкоголю в розмірі 3 проміле.

Також редакція зняла з сайту першу статтю, що стосувалася інциденту в аеропорту, але лишила інші три матеріали.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua