Доповідач ПАРЄ їде в Україну вивчати, як виконуються рішення Суду

Середа, 8 липня 2009, 09:11

Доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи Христос Пургурідес (Christos Pourgourides) прибуде в середу до України для вивчення ситуації з виконанням Києвом рішень Страсбургского суду.

Про це повідомив телефоном РІА "Новости" співробітник апарату організації.

"Пан Пургурідес прибуде у Київ 8 липня з дводенним візитом", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, доповідач ПАРЄ планує зустрітися з міністрами внутрішніх справ і юстиції України, а також в. о. міністра фінансів, головою Верховного суду та генеральним прокурором країни.

У повідомленні зазначається, що, за даними минулого року, Україна (разом із Росією, Польщею, Туреччиною та Італією) була в числі країн-лідерів із неврегульованих справ у Суді.

Крім того, необрання Києвом протягом декількох років національного судді в Страсбургский суд призвело до того, що в червні цього року на своїй літній сесії ПАРЄ вирішила обговорити повноваження національної делегації.

У прийнятій за підсумками дискусії резолюції Асамблея вирішила не позбавляти делегацію України повноважень і більш детально розібратися в механізмі права держави вносити або відкликати вже поданий список кандидатів на посаду судді.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!