Судно з гнилим м’ясом відремонтують у Одесі

Неділя, 2 серпня 2009, 20:16

Судно "Берікс" із зіпсованим м’ясом буде відремонтоване в Одесі, куди воно прибуло ввечері 31 червня.

Про це УНІАН повідомило джерело в порту.

За його даними, судно було пришвартоване після відповідного дозволу від санітарних служб, екіпаж зміг залишити судно після 8-місячного перебування на ньому. При цьому вантаж залишається на судні.

За наявною інформацією, у понеділок, 3 серпня, Одеський порт проведе офіційну прес-конференцію щодо ситуації з судном.

"Судно знаходиться в незадовільному стані для виходу в море", - зазначив співрозмовник.

За його словами, до цього судно просило ремонту в Миколаївському порту, але йому було відмовлено, оскільки існувала заборона на захід у морські порти України цього судна.

Зокрема, на виконання доручення від 1 червня першого віце-прем’єра Олександра Турчинова Держприкордонслужбу, Держмитслужбу, Держкомветмедицини та СБУ було зобов’язано не допустити проходження судна "Берікс" на територію України.

Тим не менше, судно намагалось стати на якір у портах Миколаїв, Керч, Іллічівськ. Останнім перед Одесою був порт "Південний", при цьому в липні капітан "Беріксу" вже в ультимативній формі вимагав зняти з судна 4 членів екіпажу (на борту перебувало 12 осіб екіпажу - громадяни України).

На початку липня судно "Берікс" оглянула інспекція державного портового нагляду морського торговельного порту "Південний", за результатами огляду судно визнано непридатним для плавання та таким, що може бути доставлено до місця проведення ремонту лише за допомогою буксира.powered by lun.ua