Янукович вирішив створити свій центр

Субота, 8 серпня 2009, 10:48

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонує створити загальнонаціональний антикризовий центр.

Про це говориться в його статті, опублікованій в суботу в газеті "Дзеркало тижня".

"Я виступаю з ініціативою створення загальнонаціонального антикризового центра. Його задача — акумулювати всю інформацію про стан справ у країні як з офіційних, так і з альтернативних джерел, визначати болючі точки й пропонувати варіанти вирішення конкретних задач", — заявив Янукович.

На його думку, до роботи антикризового центра необхідно залучити представників представлених у Верховній Раді політичних партій, а також інтелектуальні кола українського суспільства.

"Такий центр має бути створений за участі всіх сил, представлених у парламенті, а також української інтелектуальної еліти. Про його роботу народ має бути інформований максимально в режимі прямої трансляції", — упевнений Янукович.

Він припускає, що створення і повноцінна діяльність подібного центру стануть можливими тільки після майбутніх президентських виборів.

"Я думаю, що реально створити такий антикризовий центр можна буде вже після виборів, тому що тільки народ може дати йому кредит довіри", — заявив Янукович.powered by lun.ua