У Криму отруїлися 60 дітей

Четвер, 3 вересня 2009, 22:25

У Джанкої з дошкільних закладів №5 та №9 до інфекційного відділення центральної районної лікарні госпіталізовано 60 дітей.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Згідно з повідомленням, попередній діагноз – "харчова токсикоінфекція".

"Госпіталізовані діти знаходяться в середньому стані важкості. Уся необхідна медична допомога надається невідкладно. Діти знаходяться під постійним наглядом лікарів", - йдеться у повідомленні.

За дорученням прем’єра Юлії Тимошенко створено урядову комісію на чолі з міністром охорони здоров’я для забезпечення невідкладного надання медичної допомоги та з’ясування причин масового захворювання дітей. Комісія працює на місці.

Крім того, у зв’язку з інцидентом президент Віктор Ющенко доручив Генпрокурору Олександру Медведьку невідкладно організувати розслідування для з’ясування причин, що призвели до надзвичайної ситуації, та вжити вичерпних заходів реагування.

Глава держави також просить голову Ради міністрів АР Крим Віктора Плакіду взяти ситуацію під особистий контроль та вжити невідкладних організаційних заходів для надання потерпілим необхідної медичної та матеріальної допомоги,повідомляє прес-служба Ющенка.powered by lun.ua