Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Немовлятам доведеться їсти контрабандне через Раду?

Четвер, 1 жовтня 2009, 09:41

Ринок дитячого харчування може заповнити контрабанда через невідповідність продукції деяких імпортерів нормам закону про дитяче харчування.

Про це заявила голова парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська у коментарі УНІАН.

Як відомо, з початку цього року прокуратура Києва припинила дію сертифікатів відповідності на продукцію п’яти великих імпортерів дитячого харчування через невідповідність імпортованої ними продукції нормам закону "Про дитяче харчування".

Цим законом забороняється використання пшеничного борошна й крохмалю при виробництві дитячого харчування. А вони входять у склад згаданої продукції

За словами Королевської, зараз необхідно вирішити проблему на законодавчому рівні, зокрема, вдосконалити вимоги до сертифікації продукції дитячого харчування.

"Парламент повинен відновити нормальну роботу й прийняти законопроект про дитяче харчування якнайскоріше", - вважає депутат.

Королевська повідомила, що на даний момент у Верховній Раді зареєстровано декілька законопроектів щодо дитячого харчування – й від опозиції, й від влади.

"Приймати один із них потрібно негайно – забувши про політику й чиїсь амбіції", - наполягає вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування