Тимошенко згодна на Порошенка, поки Ющенко - президент

Четвер, 8 жовтня 2009, 16:03

Прем'єр Юлія Тимошенко не заперечувала і не має наміру заперечувати проти кандидатури Петра Порошенка на посаду глави МЗС.

Про це вона сказала журналістам у Чернівецькій області, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми, як законослухняні громадяни України, і, крім того, члени уряду, що несуть відповідальність, будемо йти відповідно до Конституції", - сказала вона.

"Якщо президент вносить кандидатури, і він хоче проводити таку політику, виходить, ми будемо підтримувати і допомагати поки він президент. Зміниться президент, виходить, буде інша політика в державі", - заявила Тимошенко.

За словами прем'єра, і раніше ніхто з уряду не виступав проти тих кадрових пропозицій, які робив президент згідно з Конституцією.

"Президента має право подавати кандидатів на посади міністра оборони, міністра закордонних справ. І уряд, і держава повинні працювати згідно з Конституцією. І не має значення, подобається нам кандидатура чи не подобається", - сказала Тимошенко.

Як повідомлялося, президент Віктор Ющенко запропонував кандидатуру Петра Порошенка на посаду міністра закордонних справ країни.

Посада глави МЗС вакантний з 3 березня 2009 року, коли Верховна Рада відправила у відставку главу МЗС Володимира Огризка.

Президент 17 березня вніс на розгляд парламенту кандидатуру посла України в США Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ.

Рада коаліції у свою чергу направила звернення до президента з проханням внести на посаду глави МЗС кандидатуру зовнішньополітичного відомства Бориса Тарасюка, який працював у свій час главою МЗС.

Однак Верховна Рада дотепер не розглядала кадрові питання.powered by lun.ua