Тимошенко заборонила торгувати масками з державної марлі

П'ятниця, 6 листопада 2009, 22:45

Кабмін заборонив продаж у аптеках масок, виготовлених з марлі, відпущеної з мобілізаційного резерву.

Про це йдеться у постанові уряду, яка опублікована на його сайті.

"Продаж через торговельну чи аптечну мережу марлевих респіраторних масок, виготовлених з марлі, відпущеної з мобілізаційного резерву у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу А/Н1N1 і гострих респіраторних захворювань серед населення, забороняється", - йдеться у документі.

Згідно з розпорядженням, маски з марлі, відпущеної з мобілізаційного резерву, будуть розподілятися “одержувачам, визначеним за рознарядкою Міністерства економіки".

Рада міністрів Криму, обласні, Київська та Севастопольська міськдержадміністрації, Держдепартамент з питань виконання покарань також мають визначити в одноденний строк перелік підприємств та установ, що виготовляють респіраторні маски з марлі медичної, відпущеної з мобілізаційного резерву.

"Відшкодування підприємствам та установам витрат, пов’язаних з виготовленням марлевих респіраторних масок, здійснюється за рахунок коштів, виділених Мінздоров’я для проведення зазначених заходів", - йдеться у розпорядженні Кабміну.powered by lun.ua