Тимошенко змінила маршрут, щоб заскочити в лікарню

Понеділок, 9 листопада 2009, 14:56

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко по дорозі до Луцька вирішила особисто ознайомитися з ходом завершення будівництва другого корпусу Рівненського онкодиспансеру.

Про її приїзд в онкодиспансер не було попереджено керівництво області, повідомляє УНІАН.

"Ми не попереджали, що ми сюди їдемо, ніхто не знав, що ми сюди їдемо – наше завдання було приїхати й подивитися, як тут кипить робота і яким чином тут освоюються фінансові ресурси. І ми бачимо, що дійсно робота кипить, що будівництво йде, і, я думаю, що це непогана запорука того, що обласний онкодиспансер до кінця року в Рівненській області буде добудовано", - сказала Тимошенко.

У свою чергу керівництво облдержадміністрації й ондодиспансеру висловили подяку Тимошенко за оперативний переказ коштів на добудову об`єкту, й запевнили прем`єра, що другий корпус диспансеру буде введено в експлуатацію, як і раніше планувалося, до кінця поточного року.

Як выдомо Тимошенко їхала з робочою поїздкою до Луцька. Літак прем`єр-міністра, вилетівши з аеропорту "Бориспіль", приземлився в аеропорту "Рівне" й після відвідання онкодиспансеру, Тимошенко на автомобілі відправилася до Луцька.

26 серпня уряд виділив 29 млн. грн. на завершення будівництва Рівненського обласного онкологічного диспансеруpowered by lun.ua