Жертва віце-консула Бразилії перебігав дорогу, щоб поповнити рахунок

Четвер, 3 грудня 2009, 10:18

Проти віце-консула Бразилії, який на смерть збив чоловіка на Бориспільській трасі, можуть порушити кримінальну справу.

Про це газеті "Сегодня" повідомили в МВС, уточнивши, що справу порушать, якщо проведені експертизи доведуть, що водій міг уникнути зіткнення з пішоходом.

За попередніми даними, у ДТП винуватий пішохід – 43-річний інспектор Департаменту виконання покарань Володимир Щербина.

"Ми всі вбиті горем. Володю збила машина, коли він перебігав через дорогу, щоб на найближчій заправці поповнити рахунок на мобільному", - розповіла дружина загиблого.

"Зазвичай він просив мене це робити, але в той день чомусь захотів зробити це сам. Будемо ховати його у четвер. З посольства з нами ніхто не зв'язувався", - додала жінка.

За словами очевидців, авто, що збило людину, не зупинилося, а помчало далі. Зупинилася інша машина, очевидно, з кортежу посольства.

У посольстві Бразилії в Україні прокоментувати ситуацію в середу не змогли, посилаючись на зайнятість у зв'язку з приїздом офіційної делегації президента да Сілви.

Щербина близько десяти років пропрацював у Бориспільській виправній колонії №119.

"Він працював молодшим інспектором відділу охорони, був сумлінним працівником", - розповів начальник колонії Самвел Саруханян.

"Ми часто закріплювали за ним новачків, він у них був справжнім наставником. Знаю, що в нього залишилися дружина і двоє неповнолітніх дітей", - додав він.powered by lun.ua