Тимошенко похизувалася знанням Аристотеля

П'ятниця, 4 грудня 2009, 22:34

Прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що відчуває себе в опозиції.

Про це вона сказала в ефірі телеканала Інтер.

"Як це не сумно, а, знаходячись на цій посаді, якщо ти хочеш продовжити протистояти цій системі, то я себе відчуваю в опозиції", - зазначила прем’єр.

"Тому що прокуратура – Партія регіонів, більшість ЗМІ – Партія регіонів, місцева влада – Партія регіонів. У парламент вийдеш – там теж більшість не та, яка хоче щось міняти", - підкреслила Тимошенко.

"Ми не завершили боротьбу за Україну для людей і для тих, хто дійсно чекає цього, а не для "своїх" людей, як у нас не дуже точно на плакатах написано", - сказала вона, натякаючи на зміст передвиборчої реклами лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Прем’єр заявила, що "в Україні, на жаль, сформувалася такі специфічна форма державного правління".

"Ця форма державного правління була описана ще Аристотелем, і можна відкрити будь-який філософський словник і почитати. Називається вона науковим терміном "олігархія", - сказала Тимошенко.

Вона також заявила, що під час зустрічі з керівниками ЄС у п’ятницю "різануло те, що вони просто спокійно сказали, що за останні 5 років, на жаль, ніяких фундаментальних зрушень, фундаментальних реформ...просто в Україні не відбулося".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!