Тимошенко "перешерстить" чиновників, щоб не було, як з Кислинським

Середа, 9 грудня 2009, 15:07

Уряд запроваджує спеціальні перевірки кандидатів на посади у державній службі.

Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов на прес-конференції в середу, повідомляє УНІАН.

"На жаль, протягом фактично всіх років незалежності у нас накопичилось дуже багато проблем і публічні скандали, які виникали, останній з них був пов'язаний із заступником глави СБУ паном Кислинським, який приховав відсутність у нього освіти", - сказав він.

Турчинов підкреслив, що спеціальна перевірка проводитиметься при зарахуванні на держслужбу як у центральні, так і місцеві органи влади.

"Причому, ця спеціальна перевірка буде торкатися, в тому числі, і близьких такого претендента. Тому що, це мабуть секрет полішинеля, який вважається "дуже інтелектуальною" розробкою наших вітчизняних чиновників, коли він відповідно до анкети не займається бізнесом, пов'язаним з його державною діяльністю, але ж дружина або родина, або дитина "випадково", наприклад, займається наданням послуг, пов'язаних з безпосередньою діяльністю того чи іншого чиновника", - сказав він.

Як відомо, раніше керівник Головного управління Держслужби Тимофій Мотренко заявив про проведення аудиту декларацій про доходи, які подають державні службовці.powered by lun.ua