Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У низці областей створюють комітети захисту України

Неділя, 2 травня 2010, 15:23

В областях України створюють місцеві Комітети захисту України, які ініціювала лідер опозиційної БЮТ Юлія Тимошенко.

Зокрема, як повідомляє Радіо "Свобода", станом на 1 травня такі комітети створювалися на Дніпропетровщині й Волині, в Івано-Франківській області, у Харкові та Луцьку.

Так, обласні організації опозиційних партій Дніпропетровщини об'єднались у громадський рух "Комітет захисту України".

Під угодою про організацію руху підписалися відомі у краї громадські діячі, керівники близько 20 обласних підрозділів політичних партій та громадських організацій, зокрема, ВО "Батьківщина", "Собору", "Нашої України", "Реформ і порядку", Української соціал-демократичної партії, Партії захисників Вітчизни, Конгресу українських націоналістів.

Керівним органом комітету стане рада, яка буде сформована з представників сил-підписантів угоди.

"Основними завданнями Комітету визначено захист суверенітету і державної цілісності України, захист національних інтересів України, контроль за дотриманням положень Конституції України всіма гілками влади, об'єднання всіх демократичних сил задля денонсації злочинних угод, підписаних сьогоднішньою владою", - заявило об'єднання.

У Харкові представники понад 10-ти осередків політичних партій та громадських організацій національно-патріотичного спрямування утворили в п'ятницю Харківський комітет захисту України - за ініціативою ВО "Свобода".

Готовність до координації дій проти "ліквідації української державності" у Харкові та області висловили керівники місцевих організацій ВО "Батьківщина", Християнсько-демократичного союзу, Української народної партії, партії "Реформи і порядок" та Народного руху України.

Волинська облорганізація ВО "Свобода" повідомила також, що й у Луцьку в п'ятницю відбулися установчі збори Волинського обласного "Комітету порятунку Нації і Держави", до якого увійшли лідери більш як 30-ти політпартій та громадських організацій.

І Івано-Франківська облорганізація партії "Батьківщина" за ініціативою БЮТ розпочала створення Комітету порятунку України - в четвер було розпочато переговори з політичними силами області, які готові підписати відповідну угоду.

За словами голови облорганізації "Батьківщини" Дмитра Шлемка, переговори проведено практично з усіма головними національно-демократичними силами області - і лідери обласних організацій Європейської партії, Української соціал-демократичної партії, "Народної самооборони", "Батьківщини" вже цю угоду підписали.

Він також сказав, що говорив про створення комітету з нардепом Зіновієм Шкутяком, який очолює івано-франківську обласну організацію "Нашої України" - і "якщо він (Шкутяк) приїде з Києва, ми продовжимо цю розмову".

Шлемко припустив, що до комітету увійдуть також представники громадських організацій, народні депутати, відомі люди Прикарпаття.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
21:34
тенісСвітоліна припинила співпрацю зі своїм тренером
21:26
Блінкен попердив, що Іран здатен за пару тижнів розробити матеріал для ядерної зброї
21:20
Новини економіки 19 липня: глобальний технологічний збій, ситуація зі світлом скоро покращиться
21:13
Сійярто вважає "незрозумілим і неприйнятним" припинення Україною транзиту нафти "Лукойлу"
21:08
Зеленський про замах на Фаріон: лікарі борються за її життя, нападника шукають
21:05
Байден, у якого коронавірус, обіцяє відновити передвиборчі заходи наступного тижня
20:51
хокейОчільник ФХУ: Члени ради на чолі з Брєзвіним в незаконний спосіб намагаються повернутись до влади
20:50
В Україні сподіваються, що восени буде погоджений формат спецтрибуналу щодо РФ
20:39
Енергоблок АЕС, який нещодавно включили в мережу, не працює на повну – МАГАТЕ
20:37
Україна збільшила цьогоріч експорт зерна до 7 мільйонів тонн на місяць
Усі новини...
Реклама: