Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Народний комітет збирає всіх націонал-патріотів. Тимошенко вже там

Середа, 5 травня 2010, 15:39
 

Організаційний комітет Народного комітету порятунку України запрошує лідерів усіх політичних сил приєднатися до діяльності комітету.


Про це йшла мова на засіданні ініціаторів створення Народного комітету порятунку в середу в Києві.

На цьому засіданні під головуванням українського письменника Дмитра Павличка, його учасники створили оргкомітет по формуванню Народного комітету порятунку України.

Крім того, на цьому ж засіданні було прийнято рішення запросити на засідання оргкомітету 10 травня 2010 року представників усіх національно-патріотичних демократичних політичних сил, що готові приєднатися до діяльності цього комітету.

Зокрема, на засіданні був присутній лідер "Народного Руху" Борис Тарасюк, який заявив, що НРУ висловлює готовність своєї участі в роботі комітету національного порятунку. При цьому він повідомив, що НРУ не висловлює ніяких умов щодо керівних посад у цьому комітеті.

На засіданні комітету також був присутній бютівець Володимир Яворівський, нунсівець Володимир Стретович, представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода", українські письменники і громадські діячі.

Також на засіданні була присутня лідер БЮТ Юлія Тимошенко, яка подякувала учасникам засідання за ініціативу, з якою вони виступають і звертаються до українських політиків.

Вона висловила сподівання, що українська інтелігенція "силою свого авторитету" зможе об'єднати політиків.

"Ваш авторитет і значимість у суспільстві дає нам надію, що всі суспільні політичні сили будуть об'єднані в одну команду", - сказала Тимошенко.

Пізніше, по завершенні засідання, в інтерв'ю журналістам вона заявила, що переконана в тому, що українські політики почують заклик української інтелігенції.

"Десятого травня наша політична сила обов'язково буде (на засіданні оргкомітету)", - сказала вона.

"Я думаю, що сьогодні необхідна єдність. І я готова сідати за круглий стіл, як рівна серед рівних, без будь-якого лідерства, без будь-яких визначень, хто перший, хто другий, на рівних захищати Україну", - сказала лідер БЮТ.

Тимошенко нагадала, про акції протесту, що готуються, 11 травня, коли відновить свою роботу український парламент.

Інтерфакс

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування