Харківському редактору перед зникненням пообіцяли цікаву інформацію

П'ятниця, 1 жовтня 2010, 12:15


Ниткою розкриття справи про зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентієва є водій, який приходив до нього напередодні.

Таку думку висловив заступник головного редактора газети Петро Матвієнко "Deutsche Welle", спираючись на власне розслідування колег Климентьєва.

За словами Матвієнка, редактор "Нового стилю" міг зникнути раніше, ніж 11 серпня, як вважалося донині.

Він розповів, що Климентьєв разом із водієм їздив дивитися на маєток головного податківця області поблизу Печенізького водоймища. Саме там потім знайшли ключі й телефон Климентьєва. Але тоді редактора не вбили, бо у машині був ще його заступник.

Того водія у міліції не вважають зниклим без вісті, але, за даними журналістів, все ж розшукують.

"З'ясовано слідством, що 10 серпня той самий водій приходив до Климентьєва", - каже Матвієнко.

За його словами, саме після цього візиту Климентьєв поділився з колегами, що 11 серпня у нього буде дуже цікава касета з відеоматеріалами про начальника обласної податкової інспекції. Того ж дня журналіст зник.

Крім того, Матвієнко каже, що дім його шефа обшукували ще до приїзду міліції.

"Після того, як Климентьєв зник 11 серпня, у нього в будинку двічі спрацьовувала сигналізація. Міліціонери, які приїхали на виклик, нічого підозрілого не знайшли. А ось, коли приїхала наступного ранку цивільна дружина Климентьєва, вона побачила, що двері були замкнені по-іншому", - сказав заступник редактора.

Матвієнко припускає, що люди, які викрали Климентьєва, скористалися його ключами.

Він переконаний, що ці люди мають зв'язки з міліцією, адже їм "вдалося обдурити сигналізацію". Тобто вона спрацювала, ці люди сховалися, а потім, коли ніхто не поставив квартиру знову на охорону, мали повну свободу дій, каже заступник редактора.

Матвієнко переконаний, що помешкання Климентьєва обшукали у ніч з 11 на 12 серпня, тобто ще до приїзду міліції.

Він вважає, що крім паспорта з будинку Климентьєва могли зникнути інші важливі документи.

Раніше міліція повідомляла, що в будинку пропалого головного редактора газети "Новий стиль" знайшли гроші, а також розписки від боржників журналіста.powered by lun.ua