Янукович може взяти напрацювання Ющенка щодо Конституції

Неділя, 3 жовтня 2010, 23:17
Конституційні зміни можуть бути взяті за основу з проекту, напрацьованого Національною конституційною радою за часів президента Віктора Ющенка.

Про це повідомила член Венеціанської комісії від України, екс-заступник голови секретаріату президента Марина Ставнійчук в ефірі програми "Чорне та біле" на телеканалі ТВі.

"Я нещодавно розмовляла з Андрієм Портновим (заступник голови адміністрації президента, який займається юридичними питаннями) і сказала йому про цей проект", - розповіла вона.

Ставнійчук уточнила, що у питаннях судової реформи і місцевого самоврядування проект розроблений Національною конституційною радою "знайшов абсолютну підтримку Венеціанської комісії".

Експерт повідомила, що Портнов обіцяв його подивитися і спитав де проект можна знайти.

"Я не виключаю, що напрацювання, саме в частині місцевого самоврядування, можуть бути взяті за основу, саме з того проекту, який був напрацьований радою", - вважає Ставнійчук.

Як відомо, президент Віктор Янукович заявив про необхідність внесення подальших змін до Конституції. За його словами, одним з актуальних питань є реформування місцевого самоврядування.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...