У ПАРЄ не побачили монополізації влади в України

Понеділок, 4 жовтня 2010, 12:13

Президент ПАРЄ Мевлут Чавушоглу не вважає, що в Україні відбувається монополізація влади однією політичною силою.

Про це він сказав у понеділок на прес-конференції в Страсбурзі.

"Під час свого візиту в Україну я лише підкреслив, що для успішного продовження реформ необхідна підтримка опозиції", - заявив Чавушоглу.

"Я не мав на увазі, що будь-яка партія чи політична сила монополізує владу в країні", - додав він.

Відповідаючи на питання "Української правди" щодо рішення Конституційного суду України про скасування політичної реформи і відновлення Конституції 1996 року, президент ПАРЄ заявив:

"Це відповідає нашим вимогам до представників України про продовження конституційної реформи в Україні. Але давайте почекаємо, що скаже Асамблея щодо цього питання після дебатів. У будь-якому випадку, ми продовжуємо спостерігати за ситуацією в Україні в цілому і зокрема щодо Конституційної реформи".

Водночас президент ПАРЄ повідомив, що міністр закордонних справ України обіцяв приїхати і висловити свою думку щодо рішення Конституційного суду.

"Але потім з'ясувалося, що він не зможе. Принаймні на цій сесії", - сказав він.

Як відомо, Чавушоглу на посаді президента ПАРЄ представляє Групу європейських демократів, до складу якої в ПАРЄ входять делегати від партії "Єдина Росія", а також деякі члени Партії регіонів, зокрема, Сергій Клюєв та сестра Сергія Льовочкіна Юлія Новікова.

Українська правдаpowered by lun.ua