Медведько: Скасування політреформи на прокуратуру не вплине

Вівторок, 5 жовтня 2010, 14:06

Генпрокурор Олександр Медведько заявляє, що рішення Конституційного Суду про скасування політреформи не вплине діяльність органів прокуратури.

Про це він сказав на нараді, присвяченій питанню узгодженню діяльності органів прокуратури у зв'язку з рішенням КС, повідомляє прес-служба ГПУ.

За словами Медведька, зазначене рішення в цілому не впливає на загальні принципи організації та діяльності органів прокуратури.

Зокрема, згідно з п. 9 перехідних положень Конституції прокуратура продовжує виконувати відповідно до чинного законодавства функцію нагляду за додержанням та застосуванням законів України.

Генпрокурор звернувся з вимогою забезпечити діяльність підпорядкованих органів прокуратури "на підставі, в межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією, іншими законами", зокрема, чинним законом "Про прокуратуру".

Він також підкреслив, що Конституційним судом покладено на органи державної влади обов'язок щодо невідкладного приведення нормативно-правових актів відповідно до Конституції від 1996 року в редакції, що існувала до внесення змін.

"На підставі наведеного прокурорів зобов'язано забезпечити належний нагляд за законністю актів, що видаються місцевими органами влади з вказаних питань", - сказано у повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua