Губернатор Луганщини запевняє, що з хлібом "тимчасові труднощі"

Вівторок, 8 березня 2011, 10:05

На Луганщині немає проблем ані з борошном, ані з випічкою хліба.

Про це повідомили прес-службі Луганської облдержадміністрації, передає УНІАН.

Керівник обласної держадміністрації Володимир Пристюк в понеділок скликав термінову нараду за участю керівників хлібопекарських підприємств, міських голів відповідних територій, начальників структурних підрозділів облдержадміністрації, на якій поставив вимогу - не допустити виникнення соціальної напруги в суспільстві.

Пристюк звернувся до глави правління ВАТ "Луганскмлин" Зинаїди Надьон з проханням невідкладно розпочати відпуск борошна ВАТ "Коровай" у борг, без попередньої оплати для забезпечення жителів області хлібом у повному обсязі.

"Ситуація із забезпеченням населення Луганської області хлібом знаходиться під моїм особистим контролем. На сьогодні в регіоні немає проблем ані з борошном, ані з випічкою хліба", - заявив губернатор.

"Тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах уже ліквідовано. Резонанс, який отримала ситуація із забезпеченням хлібом міст Ровеньки та Свердловськ, має штучний характер, масштаби проблеми значно перебільшені", - заявив керівник Луганщини.

Голова ОДА доручив інспекції з контролю за цінами терміново перевірити заяви щодо можливих спекуляцій із цінами на хліб у святкові дні.

"Хліб - це політичне питання, однак я не допущу, щоб хтось робив на ньому політику", - наголосив Пристюк.powered by lun.ua