Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тюремники: стан здоров’я Іващенка відповідає захворюванням

Вівторок, 2 серпня 2011, 21:04

У колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка немає показань для стаціонарного лікування медичними фахівцями.

Про це йдеться в повідомленні Державної пенітенціарної служби.

"Після проведення комплексного медичного обстеження Іващенка в лікарні, а також за результатами його консультування залученими лікарями (кардіологом, окулістом, невропатологом хірургом-ендокринологом, онкологом, стоматологом) було встановлено діагнози та призначено курс відповідного медикаментозного лікування", - йдеться в повідомленні.

"Показань для стаціонарного лікування медичними фахівцями встановлено не було", - заявили в відомстві.

В повідомленні зазначається, що 21 червня в Київському СІЗО Іващенко був оглянутий лікарем-стоматологом, де йому було рекомендовано здійснити планову консультацію лікарів ортопеда-стоматолога та щелепно-лицьового хірурга з метою визначення можливості подальшого зубопротезування чи призначення курсу відповідного лікування.

"В теперішній час до Київського СІЗО надійшов дозвіл від Печерського районного суду Києва на вивіз Іващенка до Центральної військової стоматологічної поліклініки для протезування зубів, що конвойним полком міліції планується здійснити ближчим часом", - йдеться в заяві.

В службі уточнили, що наразі стан здоров’я Іващенка відповідає "перебігу наявних захворювань, показань для стаціонарного його лікування медичними працівниками не встановлено".

"Скарг чи претензій до персоналу Київського СІЗО від Іващенка не надходило", - додали в прес-службі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: