Могильову при Януковичі висловили догану

Середа, 7 вересня 2011, 09:10

Заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова розкритикувала МВС за зайві адміністративні послуги і їх надто завищену вартість.

Про це йшлося на засіданні Комітету з економічних реформ при президенті у вівторок, повідомляє "Дело".

Акімова повідомила, що незважаючи на прийнятий керівництвом країни курс зі скорочення й здешевленню адміністративних послуг, деякі міністерства й відомства зберігають і навіть продовжують розширювати їхній перелік.

Вона закликала міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова відмовитися від спроби впровадити обов'язковий технічний контроль техстану автомобілів на дорогах і публічно спростувати розповсюджену міністерством інформацію про закупівлю спеціальних пересувних лабораторій для перевірки технічного стану транспортних засобів.

Також заступник глави Адміністрації президента вимагала скасувати послугу експертів-криміналістів, необхідну для реєстрації автомобілів, оскільки "ці функції можуть виконувати співробітники ДАІ, при тому безкоштовно".

Також Акімова звернула увагу, що слід переглянути вартість бланків посвідчень водія. 

Зі свого боку, Могильов заявив, що 28 спецлабораторій МВС потрібні не для техогляду, а для проведення експертиз при серйозних ДТП.

Він додав, що інформація про проведення техогляду машин на дорогах була поширена через сайт МВС без узгодження з вищим керівництвом міністерства.

За його словами, це не буде втілюватися в життя.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.