Грищенко похвалився, що опозиція є навіть у телевізорі

Понеділок, 3 жовтня 2011, 19:13

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко вважає, що українська опозиція має багато можливостей в Україні.

Про це він заявив у понеділок у Страсбурзі, відповідаючи на питання депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи, передає УНІАН.

Український міністр, зокрема, запросив представника Молдови Григоре Петронко, який поставив йому питання про права опозиції в країні.

"Якщо ви стежитимете за дискусією, зокрема по телебаченню, ви побачите, що у опозиції - величезні можливості. І це - лише один з інструментів", - сказав Грищенко.

Українській опозиції ніхто не заважає висловлювати свою думку на телебаченні, додав він, відповідаючи на запитання депутата з Італії Андреа Рігоні щодо того, чи вважає він прийнятним утиск опозиції.

"Неприйнятно заважати діяльності опозиції. Але ми говоримо про щось інше. Ми говоримо про необхідність відповідального уряду, а не уряду, який роздає обіцянки, а потім його діяльність має розглядатися в судах", - сказав Грищенко.

Він підкреслив, що "специфікою українського соціо-політичного життя" є те, що найпопулярнішими програмами на телебаченні є політичні дебати за участю представників уряду та опозиції.

"Це - дискусія, відкриті дебати за участю представників опозиції. Це - можливість представлення відмінної, альтернативної думки", - сказав Грищенко.

Міністр також зазначив, що зараз українська влада проводить реформи з метою інституційних змін, які б включали "однозначні гарантії проти зловживань, спроб утискати опозицію".powered by lun.ua