Президент ПАРЄ не хоче вірити, що справа Тимошенко – політична, але…

П'ятниця, 7 жовтня 2011, 13:09

Президент ПАРЄ Мевлют Чавушоглу сподівається, що справу у відношенні Юлії Тимошенко вирішить парламент, внісши зміни до Кримінального кодексу.

"Я сподіваюся, що це питання буде вирішене в парламенті за допомогою внесення змін до Кримінального кодексу", - сказав він у Страсбурзі українським журналістам, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Чавушоглу зізнався, що "щиро шкодує" про те, що "колишній прем'єр-міністр, політик перебуває у в'язниці з тієї чи іншої причини".

"Я закликаю до того, щоб цей процес був прозорим, щоб усі знали суть обвинувачень", - додав президент Парламентської Асамблеї Ради Європи.

На запитання, чи вважає він "справу Тимошенко" політичною, Чавушоглу сказав: "Вона – колишній прем'єр-міністр, вона – політик, і легко сказати, що це – політична справа".

"Тому я закликаю тих, хто пов'язаний із цією справою, щоб суд був прозорим, щоб наприкінці люди могли побачити, політична ця справа чи ні", - заявив президент ПАРЄ.

"Я не хочу вірити, що це – політична справа. Але я хотів би повторити, що буду шкодувати про те, що колишній прем'єр-міністр перебуває у в'язниці, правильно це чи ні", - підкреслив він.

powered by lun.ua