Помічницю судді, яка розчавила матір трьох дітей, звільнили по амністії

П'ятниця, 25 листопада 2011, 15:03

Судову справу проти помічниці судді Наталі Соловей, яка влітку джипом розчавила жінку, закрито через амністію підсудної.

Про це стало відомо журналістам програми "Знак оклику" (канал ТВі), які прибули до Шевченківського райсуду Києва на слухання справи.

Суддя Володимир Бугіль прийняв рішення закрити справу, амністувавши Наталю Соловей.

"Мною винесено постанову про застосування амністії. Але на якій підставі винесено амністію, я коментувати не буду. Постанова з‘явиться в реєстрі там побачите. Справу закрито!", - заявив суддя журналістам.

Як відомо, трагедія сталася в червні місяці, коли Наталя Соловей, керуючи джипом Мерседес, буквально впечатала жінку в стіну будинку. Загиблою виявилася Світлана Тетеревкова – матір трьох дітей, мешканка Бориспільського району Київщини.  

 

Очевидці події стверджують, що власниця джипу назвала свою посаду при затриманні, як помічниця судді одного з київських судів.

Також, за словами очевидців, невдовзі на місце трагедії прибув чоловік Соловей, який провівши коротку розмову з інспекторами ДАІ, домігся того, щоб дівчину відпустили.

За даними журналістів ТВі, протягом всього часу, після аварії, до родичів загиблої Світлани Тетеревкової  надходили пропозиції про відмову від позовних вимог в обмін на грошову компенсацію.

Українська правдаpowered by lun.ua