У Попова пообіцяли захищати дитяче видавництво і капелу

Середа, 9 листопада 2011, 10:54

Міська влада захищатиме інтереси хорової капели імені Л. Ревуцького та дитячого видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га".

Про це заявив заступник голови КМДА Леонід Новохатько, повідомляє прес-служба адміністрації.

"Київська міська державна адміністрація обурена захопленням приміщення. Тим більше, що будинок – пам’ятка архітектури. Ми підтримуємо і капелу, і видавництво", - сказав він.

"Балансоутримувач приміщення – КП "Київжитлоспецексплуатація" – ще в жовтні звернувся до Господарського суду щодо припинення ремонтних робіт та відновлення демонтованого міжповерхового перекриття", - додав Новохатько.

Заступник голови КМДА також повідомив, що засідання суду призначене на 17 листопада.

"Капела імені Л. Ревуцького зазнала великих збитків, пошкоджено дорогий концертний рояль. Ми цю ситуацію так не залишимо. Це позиція голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова", – підкреслив Леонід Новохатько.

Водночас, як заявив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець, в результаті рейдерського захоплення капели і видавництва постраждав муніципальний рояль вартістю 150 тис доларів, який викинули в під’їзд будівлі.

Рояль не охороняється, тож кожен може прийти і пограти на ньому.

"Шкода від діяльності рейдерів вимірюється мільйонами гривень. Де ці гроші знайдуть в міському бюджеті, щоб відновити обладнання капели - не відомо. Рояль, наприклад, що залишився фактично на вулиці, вже до завтра може зникнути, оскільки за нього зараз ніхто не несе відповідальності", - наголосив Бригинець.

Як відомо, у вівторок зранку видавець Іван Малкович заявив про рейдерську атаку на приміщення видавництва у центрі Києва.

За його словами, невідомі увірвалися до приміщення, де знаходиться видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га" та чоловіча капела ім. Ревуцького, забарикадувалися і почали ламати підлогу і стіни.

Втім, пізніше на вимогу правоохоронних органів ремонтні роботи було призупинено.

Українська правда