Новий перший віце-прем'єр хоче підсилити податкову міліцію

Середа, 22 лютого 2012, 20:48

Валерій Хорошковський підтримує ідею посилення податкової міліції.

Про це він заявив у середу під час засідання комітету Верховної ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, повідомляє DT.UA.

"Я вважаю, що структура, яка повинна спілкуватися з бізнесом - це податкова. Можливо, потрібно посилювати і міняти функціональність податкової міліції в тому сенсі, що якщо ми говоримо про головне завдання, яке повинна робити податкова - зібрати всі доходи", - сказав він.

"Щоб усі платники податків були рівні перед законом з точки зору сплати податків. Тоді, безумовно, потрібен орган, який буде чітко цим займатися в рамках і митниці та податкової інспекції", - уточнив Хорошковський.

Що стосується інших органів, за його словами, на жаль, зменшення низки регуляторних актів, не призвело до зменшення перевірок.

Також Хорошковський відзначив, що злиття податкової та митної служб наразі є проблематичним.

Як відомо, раніше радник президента - керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов заявляв, що нині вивчається доцільність існування податкової міліції в нинішньому вигляді.

22 лютого президент звільнив Хорошковського з посади міністра фінaнсів і призначив його першим віце-прем`єром.powered by lun.ua