Власенко: влада вигадує відмовки для іноземних лікарів

Середа, 8 лютого 2012, 15:01

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що влада досі не надала незалежній медичній комісії дозвіл на обстеження екс-прем’єра.

"Держава, тобто Міністерство охорони здоров’я, Генеральна прокуратура, Державна пенітенціарна служба увесь час створює якісь перешкоди для незалежного обстеження", - сказав він, повідомляє сайт Тимошенко.

Власенко додав, що, за його інформацією, у державних органах проходила чергова нарада за участі представників дипломатичних представництв Канади та Німеччини щодо допуску іноземних лікарів до Юлії Тимошенко. 

"Німецькі та канадські лікарі готові приїхати в будь-який момент. Але при цьому влада України вже другий тиждень вигадує якісь відмовки", - стверджує адвокат-БЮТівець. 

Як відомо, в середині січня Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Качанівської виправної колонії з письмовою заявою про відмову від допомоги і ліків, що надаються тюремними лікарями.

Екс-прем’єр та її захист наполягають на проведенні незалежного обстеження іноземними та українськими лікарями, які не працюють у системі Міністерства охорони здоров'я. 

За інформацією захисника Андрія Кожем'якіна, увійти до складу незалежної медкомісії погодилися 5 українських лікарів, а також іноземні фахівці – 2 з Німеччини, 3 - з Канади, і 3 – з Червоного Хреста.

8 лютого міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко повідомив, що іноземні лікарі приїдуть до України для огляду Юлії Тимошенко найближчим часом, а неназване джерело повідомило, що це станеться 13 лютого.powered by lun.ua