Німецькі лікарі проінспектують лікарню Тимошенко на Великдень

5 переглядів
Четвер, 5 квітня 2012, 11:47

Німецькі лікарі мають намір прибути в Україну для оцінки лікарні "Укрзалізниці" на предмет можливості лікування в ній Юлії Тимошенко, до 15 квітня.

Про це на брифінгу сказав прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров, повідомляють Українські новини.

"Ми одержали підтвердження німецької сторони, що німецькі лікарі зможуть відкоригувати свої внутрішні графіки і прибути в Україну наступного тижня", - сказав він.

Дікусаров підкреслив, що МЗС буде максимально сприяти цьому візитові.

Як повідомлялося, Тимошенко має намір погодитися на лікування в стаціонарі центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" у Харкові після висновку німецьких лікарів про те, що ця медична установа підходить для лікування її захворювання.

Міністерство охорони здоров'я готове допустити їх до перевірки лікарні на предмет можливості лікування в ній Тимошенко.

При цьому прес-секретар уряду Німеччини Штефан Зайберт на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter повідомив, що Німеччина веде переговори з Україною щодо можливості лікування Тимошенко на своїй території.

Послуги з лікування Тимошенко запропонували лікарі університетської клініки "Шаріте" (Берлін).

Однак Генеральна прокуратура заявляє, що законодавство не передбачає можливість лікування засуджених, у тому числі Тимошенко, за кордоном.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua