Коморовський не приїде до Януковича, якщо не буде змін у справі Тимошенко

Четвер, 10 травня 2012, 20:34

Президент Польщі може приїхати в Україну на запрошення Віктора Януковича тільки в разі прийняття "нових рішень" у справі Тимошенко.

Про це заявила заступник міністра закордонних справ Польщі Катажина Певчиньска-Наленч в четвер у польському Сеймі, повідомляє УНІАН.

За словами заступника міністра, Янукович 8 травня в телефонній розмові запросив Броніслава Коморовського приїхати в Україну, незважаючи на перенесення Ялтинського саміту лідерів країн Центральноєвропейської Ініціативи, який мав відбутися 11-12 травня.

"Відповідь президента Коморовського бул такою, що він готовий приїхати в Київ, якщо будуть якісь зміни, нове рішення у справі Юлії Тимошенко. Тоді він готовий приїхати і розмовляти. Якщо не буде жодних змін, то запрошення не буде прийнято", - сказала Певчиньска-Наленч, пише газета Rzeczpospolita.

Заступник міністра зазначила, що Коморовський в розмовах з Януковичем "багаторазрово, у тому числі за останні дні під час неодноразових телефонних розмов", піднімав тему кримінального переслідування Тимошенко.

Як відомо, раніше Коморовський закликав українську владу якомога швидше внести зміни до кримінального законодавства для звільнення Тимошенко.

Він також закликав європейців не бойкотувати Євро-2012 у зв'язку зі справою Тимошенко.

Український МЗС подякував Коморовському за таку позицію.powered by lun.ua