Порошенко: Україна повинна зробити висновки з відмов європейців

Четвер, 3 травня 2012, 23:49

Міністр економіки і торгівлі Петро Порошенко переконаний, що всі матчі Євро-2012, проведення яких заплановано, пройдуть в Україні за встановленим графіком.

"Сьогодні звучить дуже багато закликів про перенесення, скасування або бойкот Євро. Я б хотів чітко заспокоїти всіх – жодного перенесення не буде. Євро пройде у визначені законом терміни. І жодних побоювань я не бачу", - сказав Порошенко на брифінгу в четвер, передає УНІАН.

При цьому він наголосив, що неможливо допустити бойкот проведення чемпіонату в Україні.

"Це не справа влади. Євро – це справа країни, це імідж країни, імідж народу. І я переконаний, що неможливо допустити, щоб були якісь реальні наслідки бойкоту Євро", - сказав Порошенко.

При цьому він не виключив, що деякі європейські політики можуть відмовитися від візитів до України під час проведення Євро-2012.

"Я допускаю, що будуть скасування візитів до України ряду європейських політиків. Я вважаю, що Україна повинна для себе зробити відповідні висновки з цього. Це абсолютно очевидно, що ці позиції, які зараз відбуваються, шкодять Україні", - сказав Порошенко.powered by lun.ua