Тігіпко обіцяє розібратись зі збором даних про прихильників Регіонів

Понеділок, 2 липня 2012, 13:09

Голова штабу Партії регіонів Сергій Тігіпко має намір розібратись з інформацією про формування бази даних прихильників Партії регіонів у держустановах.

Про це йдеться у відповіді Тігіпка на запит "Української правди" щодо інформації про вимогу керівників управлінь облдержадміністрацій до підлеглих сформувати базу даних прихильників Партії регіонів у держустановах.

"Будемо розбиратися в цій ситуації.  Такі ініціативи не узгоджувалися з центральним штабом партії. Як міністр і керівник публічної частини виборчої кампанії Партії регіонів, таких
розпоряджень я не давав", - йдеться у відповіді.

На думку міністра, адміністративний тиск на виборчий процес є неприпустимим.

"Вибори повинні бути демократичними й відповідати нормам чинного законодавства", - відзначає він.

За даними "Української правди", лист з проханням надати перелік осіб, які підтримують партію, писала також перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Валентина Усольцева.

У відповіді на запит "Української правди" вона спростувала цю свою причетність до цього.

"Жодних доручень начальникам управлінь із зазначених питань мною не надавалося", - йдеться у відповіді.

 
 

 

Причетність до листів спростувала також Житомирська облдержадміністрація.

Як відомо, в розпорядженні "Української правди" опинились копії листів від керівників управлінь обласних державних адміністрацій з вимогою до підлеглих в стислі строки сформувати базу даних прихильників Партії регіонів у держустановах.

Зокрема, йдеться про лист першого заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Валентини Усольцевої.

Збір такої інформації підтвердили в обласному штабі партії у Житомирській області та сама Усольцева.

Українська правда powered by lun.ua