Опозиція йде з Верховної Ради до кінця сесії

Вівторок, 3 липня 2012, 17:08

Опозиція ухвалила рішення не приходити до зали парламенту.

Про це на брифінгу заявили віце-спікер Микола Томенко та лідер об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк, коментуючи ухвалення у другому читанні законопроекту про мови.

"Ми будемо переконувати людей дочекатися парламентської виборчої кампанії, проголосувати за об’єднану опозицію. І серед перших рішень наступного парламенту буде скасування даного законопроекту", - заявив Томенко.

"Ми не можемо бігати за ними і шукати, де буде сидіти Мартинюк, і де буде включатися система "Рада". Це перейшло всі межі здорового глузду", - зазначив він.

Також Томенко повідомив, що звернеться до суду та правоохоронних органів з приводу порушень під час голосування. Зокрема, щодо голосування чужими картками, у тому числі, карткою самого Томенка.

У свою чергу Яценюк, заявив: "Все, що можна було порушити при прийнятті цього закону, було порушено. Це взірцеве голосування бандитів, а не народних депутатів".

"Даного закону не було в порядку денному. Процедури голосування за включення у порядок денний не відбулося. До даного закону було внесено більше 2 тисяч поправок. Відповідний комітет, який очолює пан Яворівський, не підготував порівняльну таблицю, так як ще мав час на підготовку та збір поправок", - заявив він.

"Ми прийняли рішення залишити парламентську залу. Це рішення однозначно діє на момент даної сесії", - сказав Яценюк, додавши, що опозиція звертатиметься до судів з приводу цього голосування.

"Їм треба було у Межигір'ї провести процедуру голосування, бо вона має аналогічну легітимність…Після сьогоднішнього голосування не має більше Верховної Ради, а є місце для "сходняка", - додав Яценюк.

Українська правдаpowered by lun.ua